Vizyon, Misyon ve Değerler


Vizyonumuz

İnvest Solar Enerji olarak temel amaçlarımızdan biri de toplumları geliştirmek ve dünyanın düzenli olarak büyüme, yenilik, etik ve teknik kusursuzluk anlamında ilerlemesini sağlamak.

Misyonumuz

Duyarlı ve yenilikçi çözümler sunarak müşterilerimizi etkileyerek onların güvenilir danışmanları olmak, verimli bir çalışma ortamı sağlamak, bunun karşılığında adil yatırımlar yapmak.

Değerlerimiz

Müşterilere Kaliteli Hizmet Sunma Geleneği. Düzenli Kalite Gelişimi hedefimiz kapsamında müşterilerimizin isteklerini duyarlı, yenilikçi ve teknik olarak üstün hizmetler sunarak karşılıyoruz. Düzenli olarak çalışma süreçlerimizi gözden geçirip geliştirmeye çalışıyor ve ilk heyecanımızla çalışıyoruz.

Çalışanlarımız En Önemli Değerimiz. Müşterilerimize zamanında, yenilikçi ve verimli projeler sunmak için çalışanlarımızın bize sadık olmasına ihtiyacımız var. Müşterilerimize güvenli, rekabetçi ve verimli bir çalışma ortamı sunuyor, güven ortamı sağlıyoruz. Onları görevlerinde başarılı olmalarını sağlayacak araçlar konusunda eğitiyoruz. Düzenli olarak performanslarını ödüllendiriyor, tüm potansiyellerini kullanmalarını sağlıyoruz. Çalışanlarımızın eşitlik prensibi ile çalışmasına özen gösteriyoruz.

Takım Çalışması. İşbirlikçi liderlik konusuna özen gösteriyor, çalışanlarımızın her birinin değerli olduğunu hissederek çalışmasını, böylece bireysel ihtiyaçlarından önce şirketimizin ihtiyaçlarını ön planda tutmasını istiyoruz.

Sürdürülebilirlik. Çevresel koşullar konusunda olumsuz durumlar ortaya çıkmaması için önemli adımlar atıyor, tüm işlerimizde ve projelerimizde doğal kaynakları korumaya özen gösteriyoruz. İyi bir geleceğe sahip olmak için şuan ona göre adımlar atmamız gerektiğini biliyoruz.

Profesyonel ve Topluluk Katılımı. Yaşadığımız dünyadaki diğer mesleklere ve toplumlara katkı sağlıyoruz. Verdiğimiz bu hizmetlerle topluma, şirketimize ve bireylere katkı sağlıyoruz.

Etik İş Anlayışı. Dürüstlük ve entegrasyon iş etiğimizin temel taşlarını oluşturuyor. Sadece kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Adil şartlarda hizmet sunuyoruz. Çıkar çatışması oluşacak durumlara asla izin vermiyor ve bu durumlardan kaçınıyoruz. Gizli iş bilgilerimiz konusunda dikkatli ve özenli olmaya çalışıyoruz.

Finansal Tutarlılık. Çalışma düzenimizde her zaman şirketimizin uzun vadeli finansal gelişimini ve kar elde etmesini ön plana alıyoruz. Bu yöntem sayesinde müşterilerimize daha verimli ve üstün standartlarda iş gücü sağlıyoruz.

Vizyon, Misyon ve Değerler