Kalite


KALİTE STANDARTLARININ BELİRLENMESİ

İnvest Solar Enerji  müşterilerimizin ihtiyaçlarına duyarlı kaliteli çözümler üreten lider bir şirkettir.

Her türü projeye kalite standartları açısından eleştirel şekilde yaklaşıyoruz.

Yapım öncesi çalışmalar yaparak projenin kapsamını belirliyor ve buna göre çalışıyoruz.

İnvest Solar Enerji  olarak “Kalite” bizim için müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve proje hedeflerimize ulaşmak anlamına geliyor. Düzenli Kalite Gelişimi kavramına olan bağlılığımız kalite programımızın yapı taşlarından biridir diyebiliriz, bu kavramı kullanan yetenekli çalışanlarımız yaratıcı çözümler ve verimli projeler üretiyor. Kalite kontrol sürecimiz bağımsız olarak denetleniyor ve düzenli olarak müşterilerimizin bildirimlerine göre geliştiriliyor. Bu süreçte müşterilerimizin ihtiyaçlarına duyarlı ve teknolojiye uygun çözümler sunmayı tercih ediyoruz.

Düzenli Kalite Gelişimi. Bağımsız Sertifikalı.

İnvest Solar Enerji de kalite konusunda işimizi ciddiye alıyoruz. Kalite Yönetimi Sistemimizde projenin kapsamı ya da boyutu fark etmeksizin firmamız içinde geçeceğimiz aşamaları öncesinde tanımlıyoruz. Proje gelişim sürecinden projenin teslim edildiği ana kadar müşterilerimize başarılı bir proje sunacak adımlar atıyoruz. Dahası proje yönetim sürecimiz Proje Yönetim Bilgi Birikimi ile de uyumlu olarak ilerlemektedir. Proje Yönetimi Enstitüsünün geliştirdiği Proje Yönetim Bilgi Birikimi sistemi dünya çapında bir yönetim standardıdır. Ancak sadece bununla da sınırlı kalmıyoruz.

Proje Yönetim Sürecimizin ISO 9001:2008 Proje Yönetimi Kalite Standardı Sistemleri ile uyumlu olmasına da özen gösteriyoruz. Şirketimiz içinde dünya çapındaki noktalarımızda şirket içi Proje Yönetim denetimleri yapıyor, bu denetimlerin de ISO sertifikalarına uygun olmasını sağlıyoruz. Ama burada da durmuyoruz. Müşterilerimize İnvest Solar Enerji  tarafından yapılan tüm projeleri için yıllık anketler yapıyoruz. Düzenli olarak yaptığımız anketlerde küresel anlamda müşteri memnuniyetimizin yüzde 94 ve üzerinde olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz ve her zaman müşterilerimizin hedeflerinize başarılı şekilde ulaşmaları için çalışacağımızın da sözünü veriyoruz.

Her seviyede çalışanlarımızın Düzenli Kalite Gelişim sertifikalarını almalarını istiyoruz, bu sayede İnvest Solar Enerji ’ye katkı sağlayacakları şekilde kalite hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz; bu bağlamda şirketimizin misyonu: müşterilerimizi duyarlı yenilikçi sistemlerimizle etkilemek ve güvenilir danışmanları olmak. 

Kalite