Hakkımızda


İnvest Enerji'ye hoş geldiniz. Burada olduğunuz için mutluyuz. Uzun yıllardır Güneş Enerji pazar ve disiplinler için planlama, tasarım, teknoloji, yapı yönetim sistemleri odaklı küresel altyapı çözümleri sunan lider bir firmayız. Farklı ülkelerde işinin uzmanı profesyonellerle birlikte çalıştığımız ofislerimiz var; bu sayede her müşterimize her zaman her projede kaliteli hizmet veriyoruz..

İnvest Enerji


Dünya Yeşilleniyor, Toplumları Güneşle Aydınlatıyoruz. 

Söz verdiğimiz gibi kaliteli hizmet sunuyoruz. Bu sadece bizim sloganımız değil. Aynı zamanda standardımız. Bireysel olarak ve aynı zamanda şirket olarak kendimizden beklentimiz de bu yönde. Bu slogan bizim değerli müşterilerimize, endüstri ortaklarımıza ve çalışanlarımıza bağlılığımızı ifade ediyor. Bu konuda size açıkça söz veriyoruz. Bu slogan firma olarak temelimizi ve kurduğumuz ilişkiler ile yaptığımız projelerin asıl yapı taşını anlatıyor.    

Son zamanlarda farklı ülkelerde doğal kaynaklar, ulaşım, su, elektrik ve tesis bazlı projeler üzerine çalışarak altyapı şekillendirmesi yapan ve toplumları geliştiren önemli güçlerden biri haline geldik. Projelerimizde, şirket içi aktivitelerimizde ve aldığımız sonuçlarda sürdürülebilirlik ve yenilik kavramlarına çok önem veriyor, çevresel koşullara karşı büyük bir sorumluluğumuz olduğunu biliyoruz. 

 

 

Biz Farklıyız

Bizimle çalışmayı tercih ederseniz tüm takımımızla birlikte sorunları çözmek için çalışır ve sizin için başarılı projeler üretiriz. Yaptığımız işten zevk alıyoruz ve bunu hem ürettiğimiz ürünlerde hem de sizinle olan ilişkimizde gösteriyoruz. Bizimle iş yapmaktan hoşlanacağınızı düşünüyoruz çünkü size iyi ve kaliteli hizmet verme konusunda tutkuluyuz

Hakkımızda